Joanna Krupa znów pomaga pieskom!Joanna apeluje, by ludzie adoptowali psy ze schroniska. Osobiście szuka domów dla bezdomnych zwierząt. Podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce, gwiazda odwiedziła kolejne podwarszawskie schronisko i okazała wsparcie jego właścicielce. Jak zajęła się potrzebującymi czworonogami?

Serce się kraja, nie można bezczynnie patrzeć na cierpienie zwierzaków – mówi ze łzami w oczach Joanna, patrząc na psy zamknięte w klatkach. Jednym z najważniejszych punktów programu pobytu modelki w Polsce było spotkanie w schronisku fundacji Azyl pod Psim Aniołem. Krupa nie tylko wspiera je finansowo, ale osobiście angażuje się w znalezienie potrzebującym czworonogom nowych domów.

– To są naprawdę najlepsze psiaki. Tego, kto da im dom, będą kochać do końca życia – przekonuje Dżoana. Przy każdej możliwej okazji zachęca ludzi do adopcji psów ze schronisk. Mówi, że nawet jeden przygarnięty zwierzak to już coś. – One też potrzebują miłości, domu i ciepłego kąta. Jest jeszcze zimno, jest marzec. Te psiaki mieszkają na zewnątrz. Niektóre są chore – tłumaczy nam gwiazda. Na domiar złego Azylowi grozi eksmisja. – Wiem, że mieszkańcy okolicznych bloków robią problemy właścicielce. A przecież schronisko było tu, zanim obok wybudowano osiedla. Chcę rozmawiać z prawnikami, zorganizować akcję obrony schroniska – zapowiada Krupa.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa znów pomaga pieskom!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz