Joanna Krupa zerwała zaręczyny?!Pod koniec marca Joanna Krupa (39 l.) pokazała na Instagramie piękny pierścionek zaręczynowy. Tym samym potwierdziła, że razem z jej partnerem, Douglasem, planują wspólną przyszłość.

Joasia była w skowronkach, opowiadała już nawet o dzieciach. Tymczasem Fakt pisze, że – według jego informatora – modelka zerwała zaręczyny z przystojnym producentem. Powodem rozstania miał być konflikt związany z zawodem Krupy. Joanna od lat pozuje w sesjach, często pokazuje sporo ciała. Podobno narzeczony, pod wpływem presji rodziny, zasugerował, że jego przyszła żona powinna zrezygnować z rozbieranych sesji.

Joanna miała się zdenerwować. Nie spodobało się jej to, że jest kontrolowana i musi zmieniać swoje życie zawodowe pod wpływem nacisków konserwatywnej rodziny narzeczonego i jego samego. Podobno zaręczyny zostały zerwane. Mamy nadzieję, że to jednak plotka. A jeśli nawet modelka pokłóciła się z partnerem, w końcu wrócą do siebie i wspólnie ułożą sobie życie. Póki co na Instagramie Joanny nie ma nowych zdjęć z Dougiem. Na InstaStory zaś są filmiki z babskiej imprezy.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Joanna Krupa zerwała zaręczyny?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz