Joanna Krupa zaręczona!W styczniu 2017 roku pojawiły się plotki, że związek Joanny Krupy z Romainem Zago przechodzi poważny kryzys. Kilka miesięcy później wyszło na jaw, że małżeństwa nie da się już uratować, a para bierze rozwód. Ponoć bogaty właściciel klubu nocnego miał do żony pretensje o to, że bardziej skupia się na karierze niż na nim oraz odkłada w nieskończoność decyzję o dziecku. Zarzuty zabolały Joannę, która ujęła się honorem i szybko doprowadziła do rozwodu, choć wydaje się, ze Romek żałował, że sprawy ostatecznie tak się potoczyły. Para rozstała się ponoć w przyjaźni, a Zago szybko wrócił do rozrywkowego trybu życia. Podobnie jak Joanna, która po sfinalizowaniu rozstania rzuciła w wir życia towarzysk.

Chodzenie na imprezy w półprzezroczystych, wydekoltowanych sukienkach szybko się opłaciło, bo Krupa błyskawicznie znalazła nowego adoratora. Od kilku miesięcy chwaliła się, że znowu jest zakochana i nie wyklucza nawet, że urodzi nowemu partnerowi dziecko.

Okazuje się, że związek Joasi z pochodzącym z Teksasu producentem wszedł właśnie w nową fazę. Krupa pochwaliła się bowiem na Instagramie… pierścionkiem zaręczynowym.

W rozmowie z Vivą Joasia zdradziła, że była całkowicie zaskoczona oświadczynami ukochanego. Wszystko odbyło się w obecności… jej siedmiu psów.

Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! – powiedziała Vivie znajoma Krupy.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom, pierścionek z ogromnym brylantem jest wart… dwa miliony złotych. Dla porównania, pierścionek od Romaina był wart cztery i pół miliona. “Dowód miłości” ma sześć karatów i pochodzi ze znanego wśród gwiazd domu jubilerskiego Harry’ego Winstona. Przystojny Douglas na miejsce oświadczyn wybrał ich nową rezydencję w USA. Data ślubu nie została jeszcze wyznaczona.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Joanna Krupa zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz