Joanna Krupa w kolejnej szokującej kampaniiKolejny piękny gest Joanny Krupy! I to piękny podwójnie! Nie dość, że znowu się rozebrała, to w dodatku broni bezbronnych owieczek. Żeby jednak do portfolio nie wdarła się rutyna, tym razem modelka jest pobita! Nic w końcu nie sprzedaje się lepiej niż seks i przemoc!

Seks i przemoc to najlepsze wabiki. Wiedzą o tym twórcy nowej kampanii organizacji PETA, w której wzięła udział Joanna Krupa. Wykorzystują ten fakt, by nagłośnić kolejny problem, o którym nie pamiętamy na co dzień. Pamiętacie zdjęcie z sesji, na którym modelka miała liczne obrażenia? Już wiemy w jaką akcję zaangażowała się Dżoana! Tym razem chodzi o bezbronne owce. Na Instagramie Joanny Krupy pojawiło się szokujące zdjęcie. Naga Joanna stoi pobita z martwym jagniątkiem na rękach. – Wełna: naga prawda – głosi podpis pod kontrowersyjnym zdjęciem. – Nie ma nic ciepłego i miłego w wełnie – czytamy w dopisku pod sloganem.

O co chodzi? Joanna Krupa spieszy z pomocą! – Jestem przeciwna przemocy wobec ludzi i zwierząt. Jedyna różnica to fakt, że zwierzę nie może prosić o pomoc. Zdecydowałam się wziąć udział w tej kampanii, ponieważ nie miałam pojęcia, że ludzie są tak okrutni. Biją owce na farmach. Niektóre mają zmiażdżone i połamane karki. Miliony z nich każdego dnia umierają. Ludzie golą zwierzaki tak szybko, że często kaleczą je i zszywają bez leków przeciw bólowych, bo pracownikom farmy płaci się od grama wełny – opisuje brutalne praktyki Joanna.

Żeby nie być gołosłowną, zamieściła też link do filmu, w którym opowiada o udziale w akcji. Wideo zawiera też brutalne i drastyczne sceny pochodzące z jednej z farm owiec, na których widać jak pracownicy traktują zwierzęta. Uspokajamy wszystkich – owieczka na rękach Krupy nie jest prawdziwa.
Żródło info i foto: e.pl
lg share en Joanna Krupa w kolejnej szokującej kampanii

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz