Joanna Krupa uważa, że jest brzydka!Dziś Joanna Krupa (36 l.) to wielka gwiazda, rozchwytywana nie tylko w Polsce, ale i za Oceanem. Niewiele jednak brakowało, by wcale nie wkroczyła do show-biznesu. Dlaczego? Bo byli ludzie, którzy na początku jej kariery na castingach nie szczędzili jej ostrych słów.

– Jestem na takim etapie kariery, że nie muszę już chodzić na castingi – chwali się dziś Faktowi piękna modelka i aktorka. Rzeczywistość nie zawsze jednak była tak kolorowa. – Z czasów, gdy jeszcze na nie chodziłam, to słyszałam absolutnie wszystko: za ładna, za niska, za brzydka, za gruba, zawsze było coś… – wspomina gospodyni „Top Model”, która o karierze filmowej zawsze marzyła i traktuje ją bardzo poważnie. – Teraz od razu spotykam się z producentem czy reżyserem i wtedy odbywa się tzw. „reading”, podczas którego czytam swoje kwestie. Ale już bez rywalizacji i takiego typowego castingu z udziałem innym – zdradza.
Na plan nowego filmu Krupa wejdzie już po nowym roku. – Dostałam propozycję zagrania w trzech filmach. Dwa zostały już nagrane, a na trzeci czekam, bo są jakieś opóźnienia związane z grafikiem jednego z aktorów. Więc pewnie to wystartuje jakoś w lutym albo marcu – zdradza nam. – Kocham grać! A wiadomo, że modeling w pewnym momencie po prostu się kończy…
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa uważa, że jest brzydka!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz