Joanna Krupa to super żona!Joanna “Dżołana” Krupa (36 l.) postanowiła wyprawić mężowi niezapomniane urodziny. Miało to być również zadośćuczynienie za długą rozłąkę. Romain Zago (43 l.) narzekał ostatnio, bo nasza modelka spędziła wiele tygodni w Polsce podczas przygotowania show “Top Model”. Sądząc jednak po tym, co stało się w Miami, biznesmen szybko przestał się gniewać. Joasia pozwoliła mu nawet na rozkoszne figle z innymi kobietami.

Ten weekend należał do Romaina. Jego piękna żona w końcu była tylko do jego dyspozycji. Mało tego, zaprosiła na imprezę wiele hollywoodzkich piękności z Carmen Electrą (43 l.) na czele. Ukochany Polki dostał dyspensę i mógł śmiało pląsać i wygłupiać się z innymi modelkami. Nie zabrakło erotycznych tańców i przytulanek na jachcie. Zago był początkowo lekko onieśmielony, dał się jednak porwać emocjom i w najlepsze bawił się z półnagimi kobietami na oczach ukochanej żony. A ta oczywiście nie miała nic przeciwko.

- Ja z mężem nie jesteśmy o siebie w ogóle zazdrośni! On mi ufa, ja mu ufam – nieraz zapewniała Krupa.

Zdjęciami z imprezy para podzieliła się na swoich profilach w Internecie. Tej imprezy zazdroszczą teraz Romainowi faceci na całym świecie.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Joanna Krupa to super żona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz