Joanna Krupa też była molestowana w Hollywood?!W Hollywood aż huczy od opowieści gwiazd o obleśnym molestowaniu w pracy. Jak dowiedział się Fakt, w gronie pięknych kobiet, które padły ofiarą niewybrednych propozycji i gorszących zachowań ze strony grubych ryb show-biznesu jest też Joanna Krupa (38 l.). W szczerej rozmowie z Faktem piękna modelka poruszyła problem, o którym dotychczas kobiety niechętnie mówiły.

Hollywood od kilku dni żyje aferą Harvey Weinsteina (66 l.), znanego producenta filmowego. Po dziennikarskim śledztwie “New York Timesa” wyszły na jaw przerażające fakty. W ostatnich latach mężczyzna poniżał i wykorzystywał wiele kobiet, które grały w jego filmach. Znane panie wśród których jest m.in. Kate Winslet, Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow wreszcie przerwały zmowę milczenia i publicznie oskarżyło go o molestowanie seksualne. Aktorka znana z serialu “Czarodziejki” – Rose McGowan poszła o krok dalej i oskarżyła producenta o gwałt. Problem molestowania jest od dawna znany Joannie Krupie. Wprawdzie z Weinsteinem nie miała nic wspólnego, ale inni mężczyźni zachowywali się wobec niej nieodpowiednio.

– Miałam kilka sytuacji związanych z molestowaniem i nieodpowiednimi zachowaniami ze strony mężczyzn. Spotykałam się z propozycjami od producentów, którzy zapraszali mnie do siebie na wspólny wieczór. Oczywiście dodawali przy tym, że mam szansę na ciekawą rolę w filmie lub pracę w telewizji – zdradza Faktowi Krupa. – Niestety, w Hollywood popularny jest tzw. casting kanapowy. Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę – tłumaczy nam modelka.

Joanna nigdy jednak nie uległa pokusie i nie zgodziła na tego typu spotkania.

– W życiu nie sprzedam duszy diabłu, by zrobić większą karierę. Na pewno byłabym sławniejsza w Stanach, gdybym się zdecydowała na karierę przez łóżko. Ja wierzę w Boga, jestem katoliczką i nigdy nie zgodzę się na niemoralne propozycje. Jak ktoś chce się ze mną spotkać w sprawie pracy, to od razu kieruję go do moich agentów – dodaje. Lubieżnych producentów wcale to jednak nie odstrasza i nie ustają w składaniu Joannie seksualnych propozycji. Ale Polka ani myśli odstępować od swoich zasad.

– Gdy ostatnio spotykałam się z jednym z największych producentów w Hollywood, dla bezpieczeństwa zabierałam ze sobą koleżankę. Chciał mnie zatrudnić w swojej nowej wielkiej produkcji. Niestety, ja nie patrzę na niego jak na faceta i nie wystąpię w jego filmie, choć on na to liczył – opowiada Joanna i od razu przestrzega inne kobiety. – Dziewczyny, przespanie się z producentem nie daje gwarancji, że dostaniecie się do filmu. Pamiętajcie o tym, bo niejedna kobieta dała się już oszukać – apeluje na naszych łamach.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa też była molestowana w Hollywood?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz