Joanna Krupa sprzedaje apartament za 10 mln złotychWiele gwiazd chciałoby pławić się w takich luksusach, ale Joanna Krupa (37 l.) pozbywa się ich bez żalu. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, modelka wystawiła na sprzedaż swój apartament w Miami w USA i żąda za niego 2,5 miliona dolarów czyli około 10 milionów złotych! Nieruchomość ma 200 metrów kwadratowych i znajduje się na 42. piętrze apartamentowca Four Seasons.

– Ta nieruchomość posiada unikalne i niestandardowe rozwiązania architektoniczne i luksusowe wykończenia. Nie da się tego znaleźć nigdzie indziej w Miami – zachwala mieszkanie Crystal Leigh Hemphill z agencji nieruchomości. Skąd decyzja, żeby wystawić na sprzedaż zakupione zaledwie trzy lata temu gniazdko? – Joanna kocha ocean. Obecne mieszkanie, choć luksusowe i mające wspaniałą energię, pozbawiło ją dostępu do tak uwielbianej przez nią plaży na South Beach. To na nią Romain zabrał Joannę na pierwszą randkę – tłumaczy Faktowi jej znajoma.

Jeśli Krupie uda się sprzedać apartament za cenę, której sobie życzy czyli 10 milionów złotych to przy okazji sporo na tym zarobi, bo w 2013 gwiazda wraz z mężem Romainem Zago (44 l.) kupiła ją za 1,4 miliona dolarów czyli niespełna 6 milionów złotych.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa sprzedaje apartament za 10 mln złotych

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz