Joanna Krupa obniżyła cenę swojego apartamentu w Miami! Możesz go kupić za 2 mln dolarów!Dobra wiadomość dla tych, którzy mają wolne 2 miliony dol. i nie wiedzą, co z nimi zrobić. Joanna Krupa (38 l.) obniżyła bowiem o pół miliona cenę swojego 200-metrowego apartamentu w Miami. Jest to niezła okazja, by spać w łóżku modelki, kąpać się w jej wannie i stąpać po jej śladach.

Dżołana na nowo układa sobie życie po rozwodzie. Jak sama mówi – jest szczęśliwa jak nigdy wcześniej. – Mam teraz świetny czas. Nie potrafię ukrywać, że pojawił się ktoś wyjątkowy, dzięki komu czuję, że znów oddycham i jestem sexy – wyznała niedawno Krupa.

Z nowym partnerem planuje już dziecko, dlatego też definitywnie chce zamknąć wszelkie rozliczenia finansowe z byłym mężem.

- Joanna i Romain wystawili na sprzedaż ich wspólny apartament w Miami. Chcą teraz za niego 2 mln dol., po jednym milionie dla każdego – zdradza w rozmowie z “Super Expressem” znajoma modelki.

Apartament Krupy mieści się na 42. piętrze luksusowego wieżowca i liczy ok. 200 m. Znajdują się w nim dwie sypialnie, dwie łazienki, jadalnia, salon oraz kuchnia. Z salonu rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na miasto i na ocean. Sam fakt korzystania z tej samej wanny co Joanna czy spania w jej łóżku z pewnością podnosi prestiż mieszkania. Jak udało nam się dowiedzieć, zarobione ze sprzedaży pieniądze Dżołana chce zainwestować w nieruchomość w Polsce. Czy to oznacza, że zamierza na stałe osiąść nad Wisłą?

- Nie. Joasia planuje dzielić życie na dwa kontynenty, ale więcej będzie przebywać w Polsce. A że zdaje sobie sprawę, jak kapryśny bywa show-biznes, chce zabezpieczyć się na przyszłość, stąd pomysł, by zainwestować w nieruchomości w kraju – dodaje nasza informatorka.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Joanna Krupa obniżyła cenę swojego apartamentu w Miami! Możesz go kupić za 2 mln dolarów!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz