Joanna Krupa mówi o rozbieranych sesjach dla PETA!Dlaczego gwiazda tak chętnie angażuje się w pomoc zwierzętom? Joanna Krupa to wielka miłośniczka zwierząt. Gwiazda nie tylko ma w domu kilka psów i kotów, ale także pomaga tym najbardziej potrzebującym czworonogom. Na sesji modelki dla “Gali” zapytaliśmy ją, dlaczego to właśnie na zwierzakach skupiła się jej działalność charytatywna.

- Ja wychodzę z założenia, że dzieci i zwierzęta są bez głosu – powiedziała nam Joanna Krupa. – Ludzie robią za dużo rzeczy dla pieniędzy, a zwierzęta nie mogą się obronić!

Gwiazda przyznała też, że ocenia ludzi przez pryzmat tego, jak traktują oni zwierzęta. Zapytaliśmy też “Dżoanę” o jej odważne kampanie dla fundacji PETA. Dlaczego Krupa odczuwa potrzebę rozbierania się przed obiektywem nawet wtedy, gdy promuje ochronę zwierząt?

- To na sto procent musi szokować, musi być kontrowersyjne, musi wywołać skandal – powiedziała nam Joanna Krupa. – Ludzie na co dzień mieszkają w swoich “glass houses” i nie myślą o takich sprawach, a to pozwala zwrócić na nie uwagę.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Joanna Krupa mówi o rozbieranych sesjach dla PETA!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz