Joanna Krupa już zaręczona!Joanna Krupa się zaręczyła?! Takie zaskakujące informacje podał dziś jeden z dwutygodników. Joanna Krupa, która w tym roku zakończyła swoje czteroletnie małżeństwo z biznesmenem, Romainem Zago, jest ponownie zakochana. Podobno po zaledwie dwóch miesiącach związku, postanowiła zaręczyć się z nowym wybrankiem – producentem filmowym, Arthurem! Kiedy Joanna Krupa planuje drugi ślub?

Joanna Krupa zaręczona?! Wszystko na to wskazuje. Zaledwie dwa miesiące temu, Joanna Krupa poznała nowego partnera podczas spaceru z psami, a podobno już planuje z nim wspólną przyszłość! Przypomnijmy, że w tym roku, modelka zakończyła swoje czteroletnie małżeństwo z biznesmenem, Romainem Zago. Joanna Krupa nie rozpacza po byłym mężu i jest szczęśliwie zakochana w Arthurze, producencie z Los Angeles, a nawet, jak twierdzi dwutygodnik “Party”, przyjęła już jego oświadczyny!

Joanna Krupa zapytana o to, czy myśli nad ślubem z Arthurem odpowiedziała:

“Tak. Już nawet o tym rozmawiamy, choć znamy się od dwóch miesięcy. Myślę, że nasz ślub mógłby się odbyć nawet w Polsce.”
Joanna Krupa dodała też, że sama jest zaskoczona tempem w jakim rozwinął się jej nowy związek:

“To się wydarzyło szybko i niespodziewanie. Gdy tylko postanowiłam zrezygnować z szukania miłości i skupić się na swojej pracy, on przyszedł do mojego życia. Teraz jesteśmy nierozłączni. Jest najmilszym, najcieplejszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Sprawia, że żyję i po raz pierwszy chcę zacząć planować rodzinę” – powiedziała Krupa dla „Party”.

Joanna Krupa na razie nie skomentowała zaręczyn, ale magazyn „The Sun Times” twierdzi, że w pierwszą sobotę grudnia, nowy wybranek gwiazdy odwiedził sklep jubilerski, w którym kupił pierścionek z brylantem, a następnie poprosił Krupę o rękę.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Joanna Krupa już zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz