Joanna Krupa już niebawem ponownie wyjdzie za mąż!Po tym, jak pięć lat temu Joanna Krupa (39 l.) wzięła ślub w iście hollywoodzkim stylu, trudno sobie wyobrazić bardziej spektakularną ceremonię. Ale tym razem skromniej na pewno nie będzie. Dżołana chce ślubować miłość nowemu ukochanemu w klasztorze benedyktynów w Tyńcu. Byle tylko nie uwiodła mnichów…

Jeszcze w tym roku seksowna modelka stanie na ślubnym kobiercu z ukochanym, biznesmenem Douglasem Nunesem. I, jak dowiedział się “Super Express”, ceremonia ma się odbyć w Polsce.

- Joanna weźmie ślub kościelny prawdopodobnie w kościele w opactwie w Tyńcu. A potem będzie miała wesele w jednej z krakowskich restauracji. Takie są w tym momencie plany, Joannie marzy się tradycyjny polski ślub – zdradza nam znajoma Krupy.

Pomysł przypadł podobno do gustu ukochanemu Joasi. – Dla niego i wszystkich amerykańskich przyjaciół ślub w średniowiecznym opactwie to absolutna egzotyka i kwintesencja europejskości. A Amerykanie mają kompleksy, że nie ma u nich zabytków. Zatem ślub Dżołany zrobi na nich niesamowite wrażenie – zdradza nasza informatorka.

A gdzie będzie wesele? Tego na razie nie wiadomo. Joasia może je zorganizować w przyklasztornej restauracji, gdzie serwowane są dania oparte na wielowiekowych recepturach mnichów. Duchowni mogą poczęstować weselników np. przysmakiem przeora, czyli nadziewanym filetem z kurczaka podanym we francuskim sosie colbert i winem Lugana, które lubił Jan Paweł II.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Joanna Krupa już niebawem ponownie wyjdzie za mąż!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz