Joanna Krupa i Karolina Pisarek – nowa przyjaźń?!Jeszcze niedawno zagraniczna prasa zachwycała się modelkami, nazywając je bliźniaczkami. Czyżby w show-biznesie zagościła najpiękniejsza para przyjaciółek? Karolina Pisarek to jedna z uczestniczek ubiegłej edycji Top Model. Początkującej modelce udało się dojść do finału show, ale niestety nie wygrała programu. Jak się okazuje, przegrana wcale nie przekreśla kariery w modelingu, zwłaszcza gdy ma się taką nauczycielkę.

Joanna Krupa od samego początku pokazywała, że ma słabość do Karoliny Pisarek. Panie szybko się zaprzyjaźniły. W ubiegłym roku Joanna Krupa zaprosiła finalistkę Top Model do Hollywood. Panie wybrały się wówczas na wspólny lunch w Beverly Hills. Nie tylko Joanna Krupa zachwycała się wówczas urodą Karoliny Pisarek. Modelki szybko zostały dostrzeżone przez zachodnią prasę. Magazyn Daily Mail stwierdził, że obie panie wyglądają jak bliźniaczki!

Nic dziwnego, faktycznie modelki są do siebie podobne. Piękne blondynki o czarujących uśmiechach często zamieszczają w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Co więcej, w tajemnicy przed fanami szykują projekt. Jednego jesteśmy pewni: efektami z pewnością podzielą się na Instagramie.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Joanna Krupa i Karolina Pisarek   nowa przyjaźń?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz