Joanna Krupa chce wziąć prawdziwy ślub!Hollywood rządzi się swoimi prawami i niektórym gwiazdom jeden ślub nie wystarcza. Celebryci lubują się w odnawianiu przysięgi i potrafią to zrobić nawet kilkukrotnie w trakcie trwania małżeństwa. Joanna Krupa, na co dzień mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, nie jest zwolenniczką takiego pomysłu, ale nie oznacza to, że nie zobaczymy jej po raz drugi na ślubnym kobiercu.

Od ślubu Joanny Krupy (37 l.) i Romaina Zago (44 l.) minęły już trzy lata. Być może dlatego modelka ma apetyt na kolejną ceremonię. – Myślę o tym, żeby zrobić ślub dla najbliższych i rodziny w kościele – wyznaje gwiazda Faktowi.

Cywilny ślub w 2013 roku był szeroko relacjonowany przez polskie i amerykańskie media. Nie brakowało bowiem znanych gości, a panna młoda ubrana była w suknię za prawie 100 tysięcy złotych. Tym razem uroczystość ma mieć jednak skromny charakter. – To będzie raczej takie małe i prywatne wydarzenie, tym razem nie będzie show. Nie wiem jeszcze, czy odbędzie się w Stanach, czy w Polsce – tłumaczy nam Krupa.

Celebrytka nie ukrywa jednak, że chciałaby odtworzyć magię pierwszego ślubu. – To była przepiękna uroczystość i najwspanialszy dzień w moim życiu – mówi nam wyraźnie rozmarzona. To jasny sygnał dla Romaina – bierz sprawy w swoje ręce i prowadź ukochaną do ołtarza!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Joanna Krupa chce wziąć prawdziwy ślub!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz