Joanna Górska wygrała walkę z chorobą!Joanna Górska jest już zdrowa! Dziennikarka Polsatu podzieliła się z fanami wynikami swoich ostatnich badań, z których wynika, że udało jej się wygrać wielomiesięczną walkę z rakiem. Co dokładnie pisze na ten temat?

Joanna Górska pokonała raka! Dziennikarka Polsatu, która od miesięcy otwarcie opowiadała na Facebooku i Instagramie o swojej walce z ciężką chorobą, podzieliła się z fanami najlepszą z możliwych wiadomości. Po ostatniej wizycie u lekarza okazało się, że chemioterapia zakończyła się całkowitym sukcesem – w organizmie Górskiej nie ma już komórek nowotworowych!

- Przeciwnik, chyba już teraz można napisać, BYŁ bardzo silny – trójujemny, hormononiezależny, agresywny 95% – czytamy we wpisie dziennikarki na Facebooku.

Joanna Górska podkreśliła, że kluczową rolę w pozytywnym rezultacie jej terapii była przede wszystkim szybka diagnoza. Gwiazda Polsatu zresztą już od wielu miesięcy wykorzystuje swoją popularność do zachęcania wszystkich do przeprowadzania regularnych badań.

- Czas jest kluczem – bardzo bym chciała aby wszyscy o tym pamiętali. Badania powinny być dla nas czymś normalnym, zwykłym, a nie nadzwyczajnym – pisze Górska.

Dziennikarka zdradziła też, jakie są jej plany na najbliższe miesiące. Czyste od raka tkanki nie oznaczają bowiem automatycznego powrotu do pełnej aktywności.

- Powoli zaczynam drugie życie. Czekam na dzień, w którym nic, ale to absolutnie nic nie będzie mnie boleć. Jeszcze rehabilitacja, wygojenie rany, radioterapia “na wszelki wypadek” … i … koniec leczenia. Liczę, że powtórki nie będzie – wyznaje dziennikarka.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Joanna Górska wygrała walkę z chorobą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz