Jim Carrey został oczyszczony z zarzutów ws. śmierci swojej byłej dziewczynyJim Carrey nie przyczynił się do śmierci swojej byłej partnerki – zdecydował sąd. O udział w samobójstwie Cathriony White oskarżyli aktora mąż i matka zmarłej w 2015 roku kobiety.

W 2015 roku Cathriona White, była partnerka Jima Carreya, popełniła samobójstwo przez przedawkowanie leków. Mark Burton, mąż zmarłej oraz Brigid Sweetman, jej matka, pozwali Jima Carreya i oskarżyli go o to, że to on dostarczył kobiecie narkotyki. Ponadto zarzucili mu, że zaraził ją chorobami wenerycznymi, co wywołało u niej rozstrój nerwowy i było jednym z czynników, które doprowadziły ją do odebrania sobie życia. W odpowiedzi Carrey wystosował kontrpozew, w którym oskarżył White’a i Burton o fałszywe oskarżenia i próbę wykorzystania jego sławy dla własnych zysków.

Według najnowszych informacji w sprawie, śledztwo wykazało, że wcześniejsze wyniki badań na choroby weneryczne – według których White przed poznaniem Carreya była całkiem zdrowa – zostały sfałszowane. Rzecznik Carreya potwierdził, że zarzuty w jego kierunku zostały oddalone, ale nie chciał szerzej skomentować sprawy. Podkreślił natomiast, że jego klient chce zostawić całą sytuację za sobą.
Źródło info i foto: onet.pl
lg share en Jim Carrey został oczyszczony z zarzutów ws. śmierci swojej byłej dziewczyny

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz