Jest wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę!Sprawa “pobicia” Agnieszki Woźniak-Starak (38 l.) przez Dodę (32 l.), była szeroko komentowana w mediach. Celebrytka miała zostać zaatakowana przez wokalistkę po tym, jak rzekomo obraziła jej rodzinę. Do incydentu doszło w lutym 2014 na gali “Niegrzeczni 2014″. Wtedy to, Agnieszka Szulim miała zostać “przyparta” przez piosenkarkę oraz “uderzona”.

Obie panie od dłuższego czasu próbowały tłumaczyć się z całego zajścia zarówno przed Internautami, jak i w mediach, obrzucają się wzajemnie przysłowiowym błotem. Tymczasem w końcu zapadł wyrok sądowy w tej sprawie. Okazuje się, że Dorota Rabczewska jedynie… oblała celebrytkę wodą z zabawkowego pistoletu. Ta w “odwecie” ją “uderzyła”. Jak twierdzi rzecznik Sądu Okręgowego Dorota Trautman:

Za grożenie pistolecikiem nie można karać pracami społecznymi.

Komentarz odnosił się do pierwszego wyroku w tej sprawie, w którym piosenkarka została skazana na prace społeczne oraz pół roku więzienia w zawieszeniu. Tymczasem prawnik żony Piotra Woźniak-Staraka zapowiada kasację od wyroku. Sprawa jednak nie wydaje się zakończona, ponieważ adwokat wokalistki stwierdził, że:

“Pani Szulim doprowadziła do wyrwania u pani Doroty Rabczewskiej paznokcia wraz z macierzą. Sprawa jest w toku”.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jest wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz