Jest nowy urodzinowy portret księcia Jerzego!Za każdymi narodzinami nowego royal baby, można odnieść wrażenie, że jego starsze rodzeństwo nieco odchodzi w cień. Nic bardziej mylnego: książę Jerzy i księżniczka Charlotte są ozdobami każdej rodzinnej uroczystości, głównie z powodu zabawnych min i szczerych uśmiechów, jakie kierują w stronę fotografów. Wygląda na to, że nieco mniej lubi ich młodsza Charlotte

22 lipca przypadają urodziny księcia Jerzego, który w tym roku kończy już pięć lat. Z tej okazji książę William i księżna Kate opublikowali najnowszy portret najstarszego royal baby. Na fotografii przyszły król stoi uśmiechnięty, opierając się o mur rezydencji Clarence House, posiadłości swojego dziadka, księcia Karola.

Fotografia została wykonana w dniu chrzcin księcia Louisa, więc miłośnicy stylu rodziny królewskiej muszą być zawiedzeni. Stylowa koszulka i spodenki, jakie ma na sobie Jerzy, zostały już zaprezentowane wcześniej, więc tym razem sklepy nie przeżyją oblężenia pretensjonalnych fashionistek.

Zobaczcie, jak wygląda uśmiechnięty pięcioletni przyszły król Wielkiej Brytanii. Myślicie, że już wie, kim zostanie w przyszłości?
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jest nowy urodzinowy portret księcia Jerzego!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz