Jessica Mercedes pochwaliła się mieszkaniemW ostatnich latach polskie celebrytki entuzjastycznie ulegają przybyłej, oczywiście, zza oceanu modzie, na pokazywanie prywatności. Poza eksponowaniem swoich ubrań, butów, kosmetyków, posiłków i zdjęć z podróży, modne jest też chwalenie się mieszkaniami i domami, które ma zapewne na celu udowodnić, że ich właścicielka jest posiadaczką drogiego i “światowego” gustu. Choć najczęściej wnętrza są zaprojektowane przez fachowców, celebrytki i tak chętnie chwalą się nimi w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu swoje eleganckie mieszkanie w “klasycznym, włoskim stylu” pokazywała Ewa Chodakowska.

Z kolei domem “jak z Toskanii” chwaliła się reżyserka pokazów mody, Kasia Sokołowska.

Teraz mieszkanie postanowiła zaprezentować Jessica Mercedes – jak twierdzi, na prośbę fanów. Na swoim kanale na YouTube blogerka zamieściła filmik z obszerną relacją z każdego pomieszczenia.

Prosiliście mnie już dwa lata. Wreszcie posprzątałam – powiedziała na przywitanie.

W trakcie wycieczki po apartamencie Mercedes oprowadziła kamerzystę m.in. po biurze, łazience, kuchni, sypialni i oczywiście garderobie, pełnej markowych ubrań, butów i torebek.

Na górze niemarkowe torebki sieciówkowe, a tutaj markowe: Balenciaga, Chloe, Gucci, Chanel, Céline, Prada i rząd Chanel. Pięć już jest. Buty układam trochę kolorystycznie – pochwaliła się szafiarka.

Jessica kilka razy przyznała, że wygląd mieszkania niezupełnie jest jej zasługą, bo takie już po prostu wynajęła. Zapowiedziała jednak, że niebawem przeprowadzi się do nowego, które będzie urządzać własnoręcznie i pokazywać widzom vloga “poszczególne etapy”.

Tymczasem zobaczcie, jak obecnie mieszka 24-latka.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jessica Mercedes pochwaliła się mieszkaniem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz