Jessica Mercedes odpoczywa w TajlandiiTajlandia podbiła serca gwiazd i stała się najmodniejszym kierunkiem wśród polskich celebrytów. Ostatnio w tym na odpoczynek do egzotycznego kraju pojechała Jessica Mercedes. Zdjęcia, którymi się pochwaliła… WOW! Tajlandia, a właściwie gwoli ścisłości, Królestwo Tajlandii do 11 września 1949 kraj nazwano Syjamem, potem przyjął nazwę Tajlandia, która pochodzi od tajskiego słowa “thai”, czyli wolny.

Wydaje się właśnie, że to poczucie wolności jest powodem, dla którego polskie gwiazdy w ostatnim czasie tak chętnie spędzają urlop właśnie w Tajlandii. Daje się to zauważyć zwłaszcza na urlopowych zdjęciach. Zwłaszcza znane panie pozwalają sobie na znaczne bardziej seksowne pozy i stroje. Nawet Jessica Mercedes, która w marcu pojechała do Tajlandii, pozowała w stringach i w bardzo wyciętych majtkach, odsłaniających całe pośladki!

Jessica Mercedes – w przeciwieństwie do innych blogerek np. Maffashion – nigdy nie epatowała na swoim blogu seksualność. Wręcz odwrotnie. Czyżby to właśnie atmosfera Tajlandii tak na nią zadziałała? Tak czy siak, patrzymy na jej zdjęcia z przyjemnością.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Jessica Mercedes odpoczywa w Tajlandii

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz