Jessica Alba urodziła trzecie dziecko!Jessica Alba to jedna z bardziej rodzinnych gwiazd Hollywood. Piękna aktorka, odkąd 10 lat temu została po raz pierwszy mamą, mocno ograniczyła swoją filmową karierę, skupiając się zamiast tego na wychowywaniu dzieci i rozwijaniu swojej firmy z ekologicznymi kosmetykami. Te rzeczy ewidentnie wychodzą jej lepiej, niż praca przed kamerą, bo Alba nie tylko ma dwie urocze córeczki, ale jej marka Honest wyceniana była niedawno na… miliard dolarów.

36-letnia aktorka nowy rok też rozpoczęła zdecydowanie pozytywnie. Jak poinformowała sama za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, właśnie została po raz trzeci mamą. Na świat przyszedł syn Jessiki i jej męża, biznesmena Casha Warrena.

Podekscytowani rodzice zdecydowali się nadać chłopcu na imię Hayes, utrzymując w ten sposób tradycję nazywania swoich dzieci imionami zaczynającymi się na literę “h” – ich córki nazywają się Honor i Haven.

Co jednak ciekawe, Alba w sieci pokazała też od razu zdjęcie niemowlęcia, nie decydując się na sprzedanie jego pierwszych fotografii któremuś z kolorowych magazynów.

Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku! Cash i ja jesteśmy tacy wdzięczni, a Honor i Haven już mają bzika na punkcie swojego małego braciszka – napisała pod zdjęciem.

Aktorce prawdopodobnie nie chodziło jednak o brak ofert ze strony redaktorów takich pism, lecz o bezpieczeństwo swojej rodziny: pokazując twarz Hayesa samemu, Jessica zmniejszyła prawdopodobieństwo, że o zdjęcia chłopca będą zabiegać paparazzi.

Zobaczcie, jak wygląda synek Jessiki.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jessica Alba urodziła trzecie dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz