Jennifer Lopez zaskoczyła nową fryzurą! Trendy z lat 90. powracają!Marzysz o wspaniałej fryzurze z lat 90., ale z trwałą ondulacją włosów, którą ostatnio wykonały między innymi Blake Lively i Jennifer Lawence, jest Ci nie po drodze? Znalazłyśmy rozwiązanie! A konkretnie Jennifer Lopez znalazła. Wczoraj na Instagramie opublikowano zdjęcie jej nowej fryzury.

Fani piosenkarki są wprost zachwyceni. Autorem fryzury wzorowanej na późnych latach 90. jest Chris Appleton, guru włosów J. Lo. Niewątpliwie jest zupełnie inna, niż subtelne, długie fale, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Okazuje się, że dla gwiazdy fryzura ta wcale nie jest czymś nowym. W 1999 roku 30-latka pojawiła się w niemal identycznym wydaniu na uroczystej gali Grammy Awards. Historia zatacza koło. To pewne.

Współczesne trendy fryzjerskie (i nie tylko) coraz częściej bazują na latach 90. Powróciła między innymi trwała ondulacja włosów oraz charakterystyczne akcesoria z tamtych lat. Oczywiście wiele gwiazd zdecydowało się na trwałą, ale Jennifer Lopez nie byłaby sobą, gdyby podporządkowała się trendom, które obecnie wybierają niemalże wszystkie celebrytki.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Jennifer Lopez zaskoczyła nową fryzurą! Trendy z lat 90. powracają!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz