Jennifer Lopez i Marc Anthony znów wezmą ślub?!Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lopez (47 l.) i Marc Anthony (48 l.) zdołali odbudować swoje uczucie. Plotkuje się nawet o ślubie! Para była małżeństwem w latach 2004-2014, choć rozstali się dużo wcześniej, bo w 2011 roku. Cztery lata po ślubie urodziły im się bliźnięta, Emma i Max. Kiedy wyszło na jaw, że para chce się rozwieść, wiele osób nie mogło w to uwierzyć.

Jennifer Lopez jakiś czas po rozstaniu wyjawiła, że było to dla niej traumatyczne przeżycie i długo nie mogła się z niego otrząsnąć. Na szczęście znalazła pocieszenie w ramionach sporo młodszego tancerza, Caspera Smarta, z którym niedawno ostatecznie się rozstała.

Marc Anthony z kolei krótko po uzyskaniu rozwodu ożenił się z Shannon de Limą. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że para podjęła decyzję o rozwodzie. Co ciekawe, dzień przed ogłoszeniem tej informacji Antohony i Lopez, którzy występowali razem na scenie, publicznie się pocałowali. Od tego czasu media nieustannie spekulują na temat ich powrotu.

Teraz tabloidy poszły o krok dalej i z doniesień prasowych dowiadujemy się, że para chce nawet wziąć ponowny ślub!
Źródło “Radar Online” twierdzi, że zamierzają pobrać się 5 czerwca 2017 roku, dokładnie 13 lat po tym, jak powiedzieli sobie “tak”.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Jennifer Lopez i Marc Anthony znów wezmą ślub?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz