Jennifer Lopez i Drake potwierdzają romans?Rihanna i Drake przez lata ze sobą kręcili, ale wygląda na to, że raper na dobre dał sobie spokój z gorącą Barbadoską. Przerzucił się na Jennifer Lopez? To ZUPEŁNIE nie podoba się jego byłej dziewczynie.

Rihanna i J.Lo nigdy nie były przyjaciółkami, ale śmiało można powiedzieć, że gwiazdy się kumplowały. J.Lo była dla Rihanny rodzajem mentorki – Riri kilkakrotnie podkreślała, że podziwia jej twórczość. Wysłała jej nawet buty ze swojej autorskiej kolekcji – to w nich Lopez wystąpiła na planie teledysku do piosenki “Ain’t your mama”.

Wspólne zdjęcie Drake’a (byłego Rihanny) i Jennifer może wydawać się niewinne, ale w mediach wciąż pojawiały się informacje, że ta dwójka spędza ze sobą mnóstwo czasu, a romans wisi w powietrzu. Co zrobiła Barbadoska? “Odfollowowała” Lopez! A jak wiadomo w świecie show-bizu (i nie tylko) jest to kara NAJWIĘKSZA.

Krok Rihanny może okazać się uzasadniony, bo zarówno Jennifer , jak i Drake wstawili na swoje Instagramy kolejne wspólne zdjęcie. Widać na nim, jak raper trzyma piosenkarkę w swoich objęciach. I jest to zdecydowanie więcej niż wspólne selfie.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Jennifer Lopez i Drake potwierdzają romans?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz