Jennifer Garner i Ben Affleck ratują swój związek!Niemal rok temu amerykańskie media poinformowały o kryzysie w małżeństwo Bena Afflecka, które uchodziło za wyjątkowo udane. Okazało się, że aktor zdradza Jennifer Garner z nianią ich dzieci… Taka historia w Hollywood wydarzyła się już wielokrotnie. Niemal w tym samym czasie na jaw wyszedł romans męża Gwen Stefanii z opiekunką ich synów.

Ben Affleck i Jennifer Garner ogłosili rozstanie w dni swojej 11 rocznicy ślubu. Od tego czasu żadne z małżonków nie złożyło papierów rozwodowych. Aktor miał nadzieje, że żona mu wybaczy i sprawę załatwi kolejna terapia. Garner jednak nie zgodziła się na żadne ustępstwa. Zależało jej jednak na zachowaniu pozorów normalności ze względu na dzieci.

Nadal oficjalnie nie złożyli pozwu o rozwód. Nawet nie wiedzą czy to się kiedykolwiek stanie. Gdy emocje opadły Jennifer zrozumiała, że najważniejsza jest rodzina. Nadal ratują małżeństwo i pracują nad odzyskanie wzajemnego zaufania – mówi informator Entertainment Tonight.

Para aktorów nadal mieszka w jednym domu, ale w osobnych jego częściach. Dzięki temu sporo czasu spędzają razem z dziećmi.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jennifer Garner i Ben Affleck ratują swój związek!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz