Jennifer Aniston wróci do Brada Pitta?!Nad małżeństwem Jennifer Aniston i Justina Theroux zebrały się ostatnio ciemne chmury. Amerykańskie tabloidy prześcigały się w doniesieniach o rozwodzie pary, a niektóre z nich donosiły, że gwiazda chce wrócić do… Brada Pitta. Pierwszy tydzień nowego roku położył jednak kres tym doniesieniom.

Jeszcze pod koniec grudnia media w USA zwiastowały rychły koniec małżeństwa Jennifer i Justina. W święta Bożego Narodzenia między małżonkami doszło podobno do wielkiej kłótni, która o mały włos nie zakończyłaby się bójką! Powodem miały być wzajemne kłamstwa i oskarżenia o zdrady. – Jennifer nie gryzła się w język i padły naprawdę mocne słowa. Justin postanowił ustąpić i nocował w hotelu. Gdyby nie wyszedł z domu, mogłoby się to skończyć rękoczynami – relacjonowała w rozmowie z redakcją Radar Online osoba z otoczenia pary.

Rzecznik prasowy aktorki szybko zdementował plotki, ale to nie przeszkodziło gazetom w snuciu kolejnych teorii. “Star Magazine” podgrzewał atmosferę artykułem, wedle którego Aniston miała wybrać się po Nowym Roku na narty do Aspen i spotkać się tam potajemnie z Bradem Pittem. Odkąd Pitt jest w separacji z Angeliną Jolie, amerykańskie media co i rusz próbują zeswatać go z poprzednią żoną. Niestety, dla wszystkich marzących o wielkim powrocie Brada i Jennifer, mamy złą wiadomość: to się prędko nie wydarzy.
Źródło info i foto: wp.pl
lg share en Jennifer Aniston wróci do Brada Pitta?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz