Jen i Ben wciąż są w sobie zakochani?!Jennifer Garner (43 l.) wydaje się być pogodzona z faktem, że jej małżeństwo przeszło do historii. Mama trójki dzieci nie pierze brudów w wywiadach dla magazynów, nie opowiada o tym, jaki okropny był jej były mąż. Ba! Aktorka podkreśla, że Ben Affleck (43 l.) jest wspaniałym ojcem i zawsze pozostanie najważniejszy dla niej i jej dzieci.

Ben również na każdym kroku mówi, że Jennifer jest cudowną kobietą i jak nikt inny potrafi dbać o rodzinę. Dzieci, dzieci, dzieci… Wydaje się, że to one są najważniejsze dla pary. Może ilość obowiązków i zaangażowanie w bycie mamą i tatą sprawiły, że aktorska para po prostu zapomniała o sobie?

Ben i Affleck – już po rozwodzie, lecz ciągle razem – wypoczywają z dziećmi w Paryżu. W sieci pojawiły się już plotki o tym, że miasto miłości stało się sceną ponownego zbliżenia pary. Świadkowie opowiadają, że Ben i Jennifer oprócz czasu spędzanego z dziećmi, zafundowali sobie kilka wspólnych wyjść. Była kolacja, a nawet wspólny spacer, który – jeśli wierzyć plotkarzom – zakończył się pocałunkiem. Co prawda znajomi pary zaprzeczają, jakoby byli małżonkowie dążyli do reaktywacji ich związku, ale kto wie…

Chcielibyście, aby Ben wrócił do Jenn?
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jen i Ben wciąż są w sobie zakochani?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz