Jednak nie będzie wielkiego powrotu Spice Girls?!Dwa dni temu, najbardziej znana WAG świata, Victoria Beckham (43 l.) wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie wszystkich Spice Girls razem. Fani oczekiwali wielkiego powrotu słynnego brytyjskiego zespołu, który ostatni raz wystąpił razem na otwarciu Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku. Siedem lat po tym wydarzeniu zespół miał rozpocząć pracę nad nowym projektem, dzięki któremu każda z dziewczyn miałaby podobno zarobić po 15 milionów dolarów. Chyba jednak nie tym razem.

Taka kwota dla żony Davida Beckhama okazała się niewystarczająca. Jak podają amerykańskie media, Victoria żąda bajońskich sum za powrót do składu Spice.

- Dawniej, kiedy dziewczyny były sławne, pieniądze dzielono po równo na sześć. Szóstą część dostawał menadżer Simon Fuller. Niestety Victoria dała jasno do zrozumienia, że już ją nie satysfakcjonuje jedna szósta przychodów – informuje osoba z bliskiego otoczenia.

Cóż, wygląda na to, że Posh Spice gwiazdorzy. To ciekawe, ponieważ to właśnie Victoria najmniej udzielała się wokalnie – a jednak chce najwięcej pieniędzy.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jednak nie będzie wielkiego powrotu Spice Girls?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz