Jay-Z i Beyonce wściekną się na Kanye Westa?!Kiedyś Kanye West (39 l.) i Jay Z (46 l.) byli przyjaciółmi, partnerami w biznesach i muzyce. Panowie grali razem koncerty i wydali album. Kanye ponoć lubiła sama Beyonce (35 l.). Niestety diwa nigdy nie zaakceptowała kochanek Westa. Traktowała je z góry mając jednocześnie świadomość swojej wyższości.

Gdy Kanye związał się z Kim, Beyonce powiedziała wspólnym wyjściom stanowcze “nie”. Mimo że kilka razy została zmuszona, by siedzieć obok sprzedajnej Kimmy, jej mina mówiła wszystko – Bey gardzi Kardashianką. Gdy Kanye z Kim brali ślub, Bey Z wylegiwali się na plaży. Gdy urodziła się North West, Beyonce pogratulowała Westom na Instagramie.

Gdy Kim została napadnięta, państwo Carter mieli ją w poważaniu. I właśnie ten fakt tak bardzo zabolał rapera, który podczas swojego ostatniego koncertu przemówił do Jaya Z:

“Nie dzwoń do mnie po napadzie na moją żonę i nie pytaj, jak się czuję. Chcesz wiedzieć, jak się czuję? Zapraszam do mojego domu. Usiądź. Weź dzieci, zachowujmy się jak bracia. Nasze dzieci NIGDY się razem nie bawiły”.
Żródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jay Z i Beyonce wściekną się na Kanye Westa?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz