Javier Bardem z wizytą w PolsceJavier Bardem wziął udział w gali Chivas Venture. Przedtem spotkał się z wybranymi dziennikarzami w Hotelu Bristol. Czy towarzyszy mu piękna żona, Penelope Cruz, oraz dzieci? Jak Bardem spędził czas w Warszawie? Poznaj wszystkie szczegóły wizyty nagrodzonego Oscarem aktora w naszym kraju!

Javier Bardem przyleciał do Polski! Aktor i producent filmowy na co dzień mieszka w Hiszpanii razem z żoną, Penelope Cruz, i dwojgiem dzieci. Bardem odniósł wielki sukces w Hollywood, w 2008 roku dostał Oscara za brawurową kreację w filmie “To nie jest kraj dla starych ludzi” braci Coen. Ostatnio mogliśmy oglądać Bardema u boku Daniela Craiga w “Skyfall” oraz Johnny’ego Deppa w “Piratach z Karaibów”. Javier Bardem gości w Polsce na zaproszenie marki Chivas Regal. Bardem jest globalnym ambasadorem akcji Chivas Venture, wspierającej najlepsze start-upy z całego świata. Ambasadorką tego ogólnoświatowego przedsięwzięcia jest też Halle Berry. Mieliśmy wyjątkową okazję poznać Javiera Bardema podczas jego wizyty w Polsce. Natalia Hołownia, redaktor prowadząca Gala.pl, przeprowadziła wywiad z aktorem w ramach naszego programu “Gala Studio”. Efekty spotkania już wkrótce!

Tymczasem obecnie Bardem przebywa na finałowej gali Chivas Venture w Warszawie, podczas której ogłoszony zostanie polski zwycięzca plebiscytu. Najlepszy start up dostanie dofinansowanie warte aż milion dolarów! Na gali w Teatrze Nowym z udziałem Javiera Bardema są obecni także Mariusz Czerkawski, Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, a także duet projektantów Paprocki & Brzozowski. Galę prowadzi Szymon Majewski.

Javier Bardem ma 48 lat. Urodził się w Las Palmas de Canaria na Wyspach Kanaryjskich. Pochodzi z aktorskiej rodziny. Grał m.in. u Pedro Almodovara, Woody’ego Allena czy Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Bardem był dwukrotnie nominowany do Oscara i jak dotąd raz wygrał tę nagrodę (2008). Od 11 lat jest związany z hiszpańską aktorką Penelope Cruz. Para wzięła sekretny ślub w lipcu 2010 roku. Mają córeczkę Lunę i synka Leo. Mieszkają w Madrycie. Oboje, Cruz i Bardem, zrobili karierę w Hollywood i często można ich oglądać w amerykańskich produkcjach wysokobudżetowych. Już dziś, 18 stycznia, premiera serialu o morderstwie Gianniego Versace, w którym Penelope Cruz wciela się w Donatellę Versace. My na pewno będziemy oglądać!
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Javier Bardem z wizytą w Polsce

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz