Jarosław Kaczyński zmaga się z silnym bólem!Grymas bólu wykrzywiający twarz Jarosława Kaczyńskiego (69 l.) przy tak zdawałoby się prostej czynności jak wysiadanie z samochodu zdradza jedno – prezes Prawa i Sprawiedliwości wciąż cierpi. Polityk miesiąc temu opuścił szpital wojskowy przy ul. Szaserów w Warszawie, ale według informacji „Super Expressu” do szpitalnego łóżka ma powrócić jeszcze w lipcu.

Zapytaliśmy w PiS o to, jak czuje się prezes. Łącznie z rzeczniczką partii Beatą Mazurek (51 l.), wszyscy zapewniali nas, że miewa i czuje się dobrze. Nasze najnowsze zdjęcia jednak pokazują, że nie jest tak kolorowo.

Kaczyński, któremu dolegają kłopoty z kolanem, wciąż porusza się o kulach, na dodatek każdy ruch wyraźnie sprawia mu przeogromny ból. Nic dziwnego, że jak ostatnio informowaliśmy, nawet pielęgniarka odwiedza go czasem w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej. Teraz, cierpiąc, prezes czeka na kolejną operację, tym razem wszczepienia endoprotezy kolana.

Ta operacja prezesa mogłaby być dużo wcześniej, gdyby nie stan zapalny w kolanie i infekcja bakteryjna – mówił nam ostatnio ważny polityk obozu rządzącego. Potem czeka na prezesa jeszcze długa i mozolna rehabilitacja…
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Jarosław Kaczyński zmaga się z silnym bólem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz