Jarosław Kaczyński, pacjent pod specjalnym nadzoremPo ponad miesięcznym pobycie w szpitalu Jarosław Kaczyński (69 l.) wrócił do domu. I trzeba przyznać, że willa prezesa Prawa i Sprawiedliwości na warszawskim Żoliborzu zamieniła się niemal w szpital. Jak widać na naszych zdjęciach cały sztab ludzi czuwa, by miał doskonałą wręcz opiekę i spokój!

- Obecny pobyt w szpitalu był spowodowany leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. Trzydziestosiedmiodniowa hospitalizacja, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe, zachowawcze i usprawniające, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia. Dalsze leczenie, w tym rehabilitacja będą prowadzone w trybie ambulatoryjny – poinformował w piątek dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. dyw. prof. Grzegorz Gielerak.

W weekend prezesa odwiedziła lekarka i rehabilitantka. Ochrona zaś przywiozła zakupy, a policja wylegitymowała kręcących się wokół domu paparazzi.

Tymczasem jak już informowaliśmy przed prezesem jeszcze długie leczenie. Na razie chodzi w specjalnym stabilizatorze. Dzięki niemu lekarz może regulować kąt zginania kolana. Jarosława Kaczyńskiego czeka długa rehabilitacja. A jak się dowiedzieliśmy w wakacje ma przejść operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. – Po protezie kolana rehabilitacja jest bardzo potrzebna. Pacjent po operacji będzie chodził mniej więcej dwa miesiące o kulach i później nastąpi ich odstawienie. A komfort chodzenia odczuje dopiero po roku – wyjaśnia nam ortopeda dr Rafał Kamiński ze Sportowego Centrum Medycznego FitMedica.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Jarosław Kaczyński, pacjent pod specjalnym nadzorem

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz