Jana Dobrowolskaja nową Miss RosjiW minioną niedzielę w Moskwie odbyły się wybory Miss Rosji 2016. Najpiękniejszą Rosjanką została 19-letnia Jana Dobrowolskaja z miasta Tiumeń. Tytuł najpiękniejszej Rosjanki 2016 roku trafił do Jany Dobrowolskiej (19 l.), która pokonała w rywalizacji pozostałe 49 kandydatek. Nastolatka zgarnęła tym samym koronę wartą ok. 1 miliona dolarów, a także samochód marki Hyundai oraz 3 miliony rubli.

Jana Dobrowolska urodziła się 8 grudnia 1997 roku. Ma 174 cm i wymiary 85-62-88. Swoją nieprzeciętną urodą pochwaliła się już podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich organizowanych w Soczi w 2012 roku. Oprócz urody i walorów fizycznych, tegoroczna Miss Rosji może pochwalić się także nieprzeciętną wiedzą oraz sporym oczytaniem.

Do największych pasji modelki należą m.in. czytanie książek i taniec, a także architektura wnętrz oraz psychologia dzieci. Marzeniem najpiękniejszej Rosjanki jest otworzenie profesjonalnej szkoły tańca. To właśnie na to przeznaczona zostanie część wygranej, którą otrzymała Jana Dobrowolskaja w finale konkursu piękności.

Dzięki zwycięstwu w Rosji, Dobrowolskaja będzie reprezentowała Rosję w konkursie Miss Universe, który odbędzie się pod koniec tego roku w Stanach Zjednoczonych.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Jana Dobrowolskaja nową Miss Rosji

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz