Jan Kliment już po ślubie!Związek Jana Klimenta i Lenki Tvarzovej przeżywał swoje wzloty i upadki. Najpoważniejszy kryzys przeżyli 4 lata temu, gdy tancerz zaczął udzielać prywatnych lekcji Adzie Fijał… Na szczęście plotki o rozstaniu Jana i Lenki nie potwierdziły się, a rok temu para zaręczyła się podczas wakacji w Portoryko.

W sobotę, w Czeladnej w czeskich Beskidach odbył się ślub 42-letniego Klimenta i 27-letniej Lenki. Po ceremonii państwo młodzi i zaproszeni goście pojechali na wesele do restauracji położonej na polu golfowym. Co ciekawe, w tym samym czasie w drugiej części lokalu odbywało się inne przyjęcie weselne, a tuż obok po polu golfowym chodziły dziesiątki graczy – pisze Fakt. To jednak nie zepsuło atmosfery. Państwo młodzi promienieli, goście byli zachwyceni, a pogoda dopisała.

Wśród weselnych gości przeważali znajomi Klimenta z Tańca z gwiazdami. Wpadli między innymi Tomasz Barański z Klaudią Halejcio, Agustin Egurrola, Rafał Maserak z narzeczoną, Katarzyna Grochola, która partnerowała Janowi w 11. edycji show oraz Ewa Kasprzyk, z którą tańczył w 16. edycji.

Anna Głogowska pojawiła się bez partnera, Piotra Gąsowskiego. Podobno nie mógł przyjechać, bo leczy kontuzję.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Jan Kliment już po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz