Jamie-Lynn Sigler wyszła za mąż!34-letnia Jamie-Lynn Sigler zyskała ogromną popularność dzięki roli Meadow w serialu „Rodzina Soprano”. 16 stycznia 2016 roku aktorka poślubiła baseballistę Cuttera Dykstrę, który jest od niej młodszy o osiem lat. Dla Sigler to druga szansa na stabilizację. Jej pierwsze małżeństwo z agentem A.J. DiScalą rozpadło się po dwóch latach. Czy teraz historia się powtórzy?

Jamie-Lynn Sigler i Cutter Dykstra spotykali się od kilku lat. Ostatecznie postanowili sformalizować swój związek. Uroczystość odbyła się w Palm Springs w Kalifornii. Nowożeńcy na swoją uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół i członków rodziny. Co ciekawe, Sigler i Dykstra dzień wcześniej zorganizowali dla swoich gości uroczystość przedślubną.

– Ona promienieje szczęściem. Cutter jest dla niej idealnym partnerem – powiedział informator „Us Weekly”, który był obecny na obu uroczystościach. Znajomi i rodzina są przekonani, że Jamie-Lynn w swoim drugim małżeństwie będzie szczęśliwa.

W 2003 roku Jamie-Lynn Sigler poślubiła A.J. Descale’a, który nie był dla aktorki właściwym partnerem. Po dwóch latach Sigler wniosła do sądu pozew o rozwód. Tym razem aktorka ma nadzieję, że będzie inaczej, zwłaszcza że marzy o powiększeniu rodziny. W 2013 aktorka i zawodnik roku zostali rodzicami synka Beau Kyle’a. Czy teraz będą mieli córeczkę?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jamie Lynn Sigler wyszła za mąż!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz