Jakub Kosecki został ojcem!Jakub Kosecki przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Piłkarz Śląska Wrocław i były członek kadry narodowej pochwalił się na Instagramie, że został ojcem. Znamy już płeć dziecka piłkarza i Aleksandry Koseckiej!

Jakub Kosecki po raz pierwszy został ojcem! Były reprezentant Polski, a obecnie zawodnik Śląska Wrocław pochwalił się zdjęciem z dzieckiem na swoim publicznym profilu na Instagramie. Nazywany przez kibiców pieszczotliwie ksywką Kosa piłkarz zdradził też przy okazji płeć swojego dziecka z Aleksandrą Kosecką, z domu Chlebicką. Okazuje się, że piłkarz i jego żona przywitali na świecie syna. Na razie jednak nie wiadomo, jakie imię otrzymał chłopiec.

- Jednak istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Mała istota, wielki Skarb. Dziękuje Ci @mrskosa że jesteś obecna w moim życiu. Kocham Was – czytamy we wzruszającym poście Jakuba Koseckiego.

Jakub Kosecki to 27-letni piłkarz występujący na pozycji pomocnika, Znany przez fanów futbolu przede wszystkim jako były zawodnik Legii Warszawa, z którą w latach 2012-2014 dwa razy z rzędu tytuł Mistrza Polski. Pierwsze zdjęcie Kosy z synem do sprawdzenia poniżej. Więcej zdjęć Kuby Koseckiego możecie obejrzeć w naszej GALERII.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jakub Kosecki został ojcem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz