Jakim tatą jest Sławomir Zapała?Miłość, miłość w Zakopanem, polewamy się szampanem – słowa tego hitu zna cała Polska. Sławomir (35 l.) jednak wcale nie prowadzi rozrywkowego, pełnego przygód życia. Nie polewa się alkoholem, nie wyrywa pięknych dziewcząt. On kocha swoje życie rodzinne.

Sławomir Zapała, jego żona Magdalena Kajrowicz (34 l.) i synek Kordian (2 l.) to całkiem zgrane trio. Nie dość, że objeżdżają kraj z setkami koncertów rocznie, to jeszcze w chwilach wolnych od pracy starają się spędzać czas razem.

Spotkaliśmy ich ostatnio w warszawskim parku Dreszera. Artysta bawił się z synkiem, a dumna mama patrzyła na swoich chłopaków z miłością. – Sławomir jest fantastycznym tatą. Na drugie dziecko jeszcze przyjdzie czas. Nie spieszymy się, żyje się na lata, a nie na godziny – uśmiecha się w rozmowie z nami Magdalena.

Okazuje się, że z czasem dla rodziny wcale nie jest u nich tak krucho. – Choć niemal cały czas jesteśmy w trasie koncertowej, staramy się przede wszystkim nie zaniedbywać naszej rodziny. Pomiędzy występami zawsze znajdziemy chwilę tylko dla siebie. Dzięki wspólnej pracy nasza rodzina nie jest narażona na rozłąkę. Synek jeździ z nami, więc cały czas jesteśmy w komplecie – cieszy się żona gwiazdora. – Chętnie wypoczywamy w plenerach, na łonie natury. Koncerty są wieczorami. Mamy zatem czas na spacery i inne przyjemności. Mimo medialnego szumu staramy się żyć normalnie – dodaje.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Jakim tatą jest Sławomir Zapała?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz