Jakie obowiązki ma 3-letnia księżniczka Charlotte?Księżniczka Charlotte mimo że ma dopiero trzy lata na każdym wystąpieniu publicznym robi prawdziwą furorę. Jej zachowanie, miny, a przede wszystkim kreacje są bardzo dokładnie analizowane. Stroje księżniczki są pod medialną lupą – zawsze wygląda uroczo! Dziewczynka już od najmłodszych lat jest uznawana za ikonę stylu.

Tradycja królewska związana ze strojami jest objęta protokołem. Ekspertka królewska Marlene Koening, wypowiedziała się na temat sukienek, które muszą nosić księżniczki w okresie dzieciństwa:

Jeśli spojrzycie na zdjęcia księżniczek, czy to Anny, czy Charlotte, zawsze mają na sobie sukienki i jest tak od lat. Małe dziewczynki podczas publicznych wyjść muszą wyglądać nieskazitelnie i tradycyjnie. Jeśli księżna ma na sobie sukienkę i towarzyszy jej Charlotte, na pewno też będzie ubrana w sukienkę – powiedziała w rozmowie z Hello!

Mimo wszystko nie ma zakazu, który mówiły o tym, że księżniczka nie może nosić spodni, jednak w garderobie małej księżniczki zdecydowanie przeważają skromne sukieneczki. Zawsze jednak przy Kate Middleton musi mieć sukienkę, nawet jeśli nie ma na to ochoty
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jakie obowiązki ma 3 letnia księżniczka Charlotte?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz