Jakie konsekwencje grożą księżnej Meghan po ostatniej wpadce?Księżna Meghan (37 l.) dzień swoich 37. urodzin zapamięta chyba na długo.

Były to jej pierwsze urodziny w roli żony księcia. Pierwsze spędzone w tłumie ludzi, a nie w kameralnej, romantycznej scenerii. W dodatku były naznaczone wpadką, o której napisały chyba wszystkie portale o gwiazdach. W trakcie uroczystości rozpiął się jeden z guzików od bluzki Meghan. Fotoreporterzy błyskawicznie wykorzystali moment i zrobili fotki czarnego koronkowego stanika księżnej – rzecz nie do pomyślenia w przypadku osoby o takiej pozycji.

Inetrnauci tradycyjnie nie zostawili suchej nitki na żonie księcia, którą skrytykowali nie tylko za nieszczęsny stanik, ale i ciemną kreację – ich zdaniem niestosowną na ślub. Co zatem może spotkać księżną za to, że błysnęła bielizną w miejscu publicznym?

Nic, oprócz internetowego hejtu. Ekspert od etykiety twierdzi, że rozpięty guzik był po prostu “wypadkiem”, a tych nie uznaje się za złamanie etykiety.

Meghan nie złamała królewskiego protokołu pokazując stanik, ponieważ takie wypadki nie są rozważane jako łamanie dress code. Pokazanie biustonosza nie było zamierzone, nie jest więc brane pod uwagę jako celowe łamanie etykiety czy protokołu – rozwiała wątpliwości Myka Meier.
Źródło info i foto: KOZACZEK.pl
lg share en Jakie konsekwencje grożą księżnej Meghan po ostatniej wpadce?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz