Jaki prezent na gwiazdkę dostała Kim Kardashian?Mogłoby się wydawać, że Kim Kardashian ma wszystko, czego tylko dusza zapragnie. Jest piękna, bogata, ma rodzinę, o której zawsze marzyła… Czego można chcieć więcej? Nie od dzisiaj wiadomo, że jest coś, czego nawet Kim nie może kupić, chociaż może “kupić” to nie najlepsze określenie…

Kim od wielu lat zmaga się z łuszczycą. Przypadłość nie robi sobie nic z milionów na jej koncie, a suche plamy na ciele towarzyszą celebrytce od bardzo dawna. Kim próbowała już wielu sposobów (m.in. nacieranie plam kobiecym mlekiem, które widziałyśmy w rodzinnym reality show), niestety do tej pory okazały się niewystarczająco skuteczne.

Kim wielokrotnie opowiadała o swojej łuszczycy oraz o tym, że jej objawy od czasu do czasu się nasilają. Wczoraj na Instagramie celebrytka zdradziła, że dostała najlepszy prezent gwiazdkowy świata… I wcale nie chodzi o kolejną rzecz, którą mogłaby sobie kupić, a o wygląd jej skóry. Kim zdradziła, że jej łuszczyca prawie całkowicie zniknęła. Na dowód pokazała zdjęcie swojej nogi, na której dotychczas znajdowało się suche miejsce.
Źródło info i foto: ZEBERKA.pl
lg share en Jaki prezent na gwiazdkę dostała Kim Kardashian?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz