Jaką dietę stosuje Sandra Kubicka?Swoje życie dzieli między Polskę a USA. Sandra Kubicka (23 l.) coraz lepiej sobie radzi w światowym modelingu. Specjalnie dla “Super Expressu” odpowiada na pytanie, czy modelka musi się głodzić.

- Niezwykle ważne w tym zawodzie są zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Nie można źle się odżywiać, chodzić na siłownię i oczekiwać wymarzonych efektów. Zdrowe odżywianie w połączeniu z regularnymi treningami to podstawa sukcesu. Kiedyś jadłam wszystko, na co miałam ochotę; pizzę, hamburgery czy inne fast foody. Wydawało mi się, że mój metabolizm sobie z tym poradzi. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że to właśnie zdrowa dieta pomaga wyrzeźbić sylwetkę. Staram się jeść wszystko to, na co mam ochotę, jednak w małych ilościach – opowiada nam gwiazda i dodaje:

- Z mojej diety musiałam wyeliminować tylko mleko, gdyż zauważyłam, że jestem na nie uczulona. Czasami nie jestem w stanie jeść o regularnych porach, dlatego też moją dietę uzupełniam o soki. Zaczęłam je stopniowo wprowadzać do diety ok. 4 lat temu. Dostarczają one niezbędnych mojemu organizmowi witamin i sprawiają, że mam w ciągu dnia więcej energii.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Jaką dietę stosuje Sandra Kubicka?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz