Jaką dietę stosuje Karolina Szostak?Efekty już teraz są imponujące

Pamiętam nasz poprzedni wywiad. I tamte kilogramy, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Postanowiłaś się ich pozbyć. Ile schudłaś?

Nie wiem. Serio! To nie kokieteria. Ważne, że mieszczę się w ubrania, które wcześniej były zbyt obcisłe. Kiedyś dostałam od mamy wagę, bo ona waży się codziennie, ma na tym punkcie obsesję. A ja nie. Waga leży sobie na półce. I podejrzewam, że bateria już się w niej wyładowała (śmiech).

Kiedy postanowiłaś, że schudniesz?

To nie było postanowienie. Tak po prostu wyszło. Wszytko zaczęło się od mojego występu w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Efektem codziennych treningów był spadek wagi. Ale nie tylko, mój organizm zaczął zupełnie inaczej funkcjonować. Miałam spore kłopoty ze zdrowiem. Niedoczynność tarczycy, zaburzona gospodarka hormonalna, zbyt wolny metabolizm. Odkąd zaczęłam się ruszać, wyniki badań się poprawiły, a ja czuję się o wiele lepiej.

Mam wrażenie, że odchudzanie to rodzaj mody na bycie fit. Zdrowie jest na drugim planie.

Nie wiem czy to moda. Ale ciągłe mówienie o kilogramach oraz liczenie kalorii potrafi być męczące. Wiele kobiet zmaga się ze swoją wagą i nie wynika to wyłącznie z obżarstwa. Tak się to jednak zazwyczaj interpretuje, co bywa krzywdzące. Bo nawet jeśli ktoś lubi jeść, co w tym złego? Jedzenie jest jedną z przyjemności życia!

Co jest podstawą Twojej diety?

Zaczęłam współpracę z firmą „Przełom w odżywianiu”. Specjalizuje się ona w słynnych już pudełeczkach – czyli przygotowywaniu posiłków i porcjowaniu ich w niewielkich pojemniczkach. Przygotowywane przez nich jedzenie jest właściwie zbilansowane. Mam dietę 1000 kalorii, typ wegetariański.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jaką dietę stosuje Karolina Szostak?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz