Jaką decyzję podejmą Kaczyńska i Dubieniecki odnośnie córek?Choć Marcin Dubieniecki wyszedł z aresztu, w sądzie będzie musiał pojawić się już za kilkanaście dni. Wtedy bowiem odbędzie się sprawa rozwodowa, mająca raz na zawsze zakończyć jego małżeństwo z Martą Kaczyńską. Czy dojdą do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi? Osoba z otoczenia Kaczyńskiej zdradziła, czy córka prezydenckiej pary zamierza pozbawić męża praw rodzicielskich.

Marcin Dubieniecki po 14. miesiącach spotkał się z żoną i córkami. Nie było to jednak długie i radosne spotkanie. Jego pobyt w areszcie znacząco wpłynął na kontakty rodzinne, choć Marta Kaczyńska pomogła mu wrócić na wolność, wpłacając część poręczenia majątkowego. “Wszyscy ją za to podziwialiśmy, bo przecież mogła wykorzystać sytuację, odwiesić sprawę i zakończyć ten związek” – mówi “Na Żywo” osoba z otoczenia Kaczyńskiej.

Córka prezydenckiej pary postanowiła jednak z rozwodem zaczekać, aż sytuacja się ustabilizuje. Teraz, gdy Dubieniecki wyszedł z aresztu, nic nie stoi na przeszkodzie, by spotkali się na sali sądowej. Najbliższa rozprawa ma się odbyć 22 listopada w Gdańsku.

Małżonkowie muszą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Dubieniecki do tej pory żądał opieki naprzemiennej, jednak teraz absolutnie nie wchodzi to w grę. Jego pobyt w areszcie w tym aspekcie zdecydowanie działa na jego niekorzyść. Czy Kaczyńska wykorzysta ten fakt, by odebrać mu prawa rodzicielskie? “Być może, co próbuje udowodnić prokuratura, Marcin zawiódł na polu zawodowym. Nie okazał się też lojalnym mężem. Ale Marta zawsze podkreślała, że ojcem był dobrym – zdradza informator “Na Żywo”.

Wiele kobiet w czasie rozwodu próbuje na złość małżonkowi walczyć o ograniczenie mu praw rodzicielskich. Najwyraźniej jednak Kaczyńska skupia się na dobru córek, którym do prawidłowego rozwoju niezbędny jest kontakt z ojcem.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Jaką decyzję podejmą Kaczyńska i Dubieniecki odnośnie córek?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz