Jaka była przyczyna rozstania Renulki i Wojewódzkiego?Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już razem? Choć żadne z nich nie potwierdza tych rewelacji, informatorzy nie mają wątpliwości – ich związek należy do przeszłości. W jednym z tabloidów głos zabrała koleżanka Renulki, która zdradziła szczegóły rozstania pary. Ostatnio media obiegła wieść o rozstaniu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. Zakochani spotykać zaczęli się kilka lat temu i wydawało się, że między nimi układa się świetnie.

Prawda może być zupełnie inna. Najpierw do redakcji portali zaczęli zgłaszać się informatorzy, którzy twierdzili, że związek modelki i prezentera należy do przeszłości. Teraz potwierdza to koleżanka Kaczoruk. O wszystkim opowiedziała w “Fakcie”.

“Renata spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby. Na razie zamieszkała u koleżanki i zastanawia się, jak ułożyć sobie życie na nowo” – opowiada.

Z informacji tabloidu wynika, że Renulka i Kuba rozstali się przed długim weekendem majowym. Majówkę spędzali już osobno. Ona na Lazurowym Wybrzeżu, a on nad polskim morzem.
Źródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Jaka była przyczyna rozstania Renulki i Wojewódzkiego?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz