Jak wypadli Lewandowscy u Kuby Wojewódzkiego?!Gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Anna i Robert Lewandowscy. “Power couple” opowiedziała o swoim małżeństwie, diecie i fochach Roberta. Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie wytknął im bogactwa. Padło też zaskakujące pytanie o premier Beatę Szydło. Reakcja Ani była bezcenna.

Na słynnych skórzanych kanapach zasiadło najsłynniejsze polskie małżeństwo, czyli Anna i Robert Lewandowscy. Jako pierwsza z Kubą Wojewódzkim rozmawiała Ania. Trenerka nie dała się sprowokować samozwańczemu królowi TVN i uważnie odpowiadała na jego pytania. Showman nieustannie wypytywał trenerkę o jej finanse. Interesowało go m.in. ile warte są ubrania, w których pojawiła się w studiu oraz dziwił się, że za jej obóz treningowy trzeba zapłacić aż 3 tysiące złotych! Anna Lewandowska stwierdziła jednak, że cena jest adekwatna do jakości.

Kuba Wojewódzki zapytał Annę Lewandowską, czy podoba jej się styl pani premier. Żona Roberta unikała jednak odpowiedzi i starała się zakończyć niewygodny wątek. – Każdy ma inny styl. Ja akurat, jeżeli chodzi o kwestię mody, interesuję się modą – powiedziała Lewandowska u Wojewódzkiego. Kuba jednak nie odpuszczał. Zapytał trenerkę, czy ma pomysł, by premier Szydło czuła się “lepiej w swoim ciele” i zacytował jej słowa sprzed kilku lat: “chcesz być bardziej sobą – schudnij”. Lewandowska wytłumaczyła, że wypowiedź została przeinaczona, a ona mówiła o motywacji i niepotrzebnym zajadaniu problemów. Stwierdziła także, że z otyłością walczy, ale o diecie pani premier nie zamierza mówić.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Jak wypadli Lewandowscy u Kuby Wojewódzkiego?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz