Jak Walentynki spędzili Selena Gomez i Justin Bieber?Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie po trzech latach przerwy, ale nadal są tak samo zakochani, jak na początku znajomości. Para mimo przeciwności losu, spędziła razem Walentynki – Selena pokonała dla Justina aż 4 tysiące kilometrów z Nowego Jorku do Los Angeles! To się nazywa miłość.

Selena Gomez i Justin Bieber na randce w Walentynki nie przestawali się uśmiechać! Mimo, że Selena Gomez niedawno opuściła ośrodek odwykowo-terapeutyczny, w towarzystwie ukochanego wyglądała na naprawdę szczęśliwą i wręcz promieniała. Jak para świętowała święto zakochanych? Okazuje się, że Selena i Justin spędzili Walentynki w… kościele! Paparazzi zauważyli ich, w dzielnicy Beverly Hills, kiedy razem udali się na mszę, a następnie na romantyczną kolację w hotelu Montage. Mamy WIDEO z ich randki!

Selena Gomez musi być bardzo zakochana. Dla Justina Biebera w Walentynki, pokonała aż 4 tysiące kilometrów – z Nowego Jorku do Los Angeles – wszystko po to, aby ten jeden wieczór spędzić z ukochanym. Gomez brała udział w nowojorskim Tygodniu Mody, a po pokazie marki Coach, którego jest ambasadorką, od razu wsiadła w samolot, aby na czas zobaczyć się z Justinem Bieberem. Serwis RadarOnline opublikował wideo z randki Seleny Gomez i Justina Biebera. Możecie je obejrzeć poniżej:
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak Walentynki spędzili Selena Gomez i Justin Bieber?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz