Jak swoją karierę zaczynała Renata Kaczoruk?!Renata Kaczoruk wystąpiła w produkcji TVN, gdzie grała zdradzoną żonę gwiazdora. Zobaczcie, jak wypadła 8 lat temu!

Renata Kaczoruk udziałem w programie “Azja Express” chciała przedostać się do polskiego show-biznesu. Choć karierę zaczynała jako modelka, z telewizją miała styczność już w 2007 roku, gdy wraz z siostrą bliźniaczką zaliczyła epizod w serialu “Pierwsza miłość”. Jak się okazuje, na tym kariery na małym ekranie nie zakończyła. Fanpage “Vogule Poland” zauważył, że partnerka Kuby Wojewódzkiego w 2009 roku wystąpiła w serialu paradokumentalnym “Sąd rodzinny”.

Kaczoruk wcieliła się tam w rolę Urszuli Jastrzębskiej, celebrytki rozwodzącej się z niewiernym mężem, którego oskarżała o ośmieszanie przed całą Polską. W trakcie odcinka widzimy ją uśmiechającą się do fotoreporterów i rozdającą autografy przed wejściem na salę. Podczas rozprawy na jaw wyszło, że to ona, w pogoni za sławą i dobrym imieniem w prasie, wynajęła aktorkę, aby uwiodła jej męża. W ten sposób po przegranym procesie kariera Urszuli Jastrzębskiej skończyła się, zanim na dobre się rozkręciła.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Jak swoją karierę zaczynała Renata Kaczoruk?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz