Jak się Wam podobają buty Kendall Jenner?!Kendall uchodzi za skromniejszą z sióstr Jenner, ale na rozdaniu MTV Movie Awards zadała szyku! Na czerwonym dywanie pojawiła się w sukni odsłaniającej zgrabne nogi, jednak czy ktokolwiek zwrócił uwagę na kreację? W centrum zainteresowania były buty gwiazdy. Młodsza, przyrodnia siostra Kim Kardashian ma sylwetkę, która wyróżnia ją spośród pięciu córek Kris. Jest bardzo wysoka i smukła. Gdy założy szpilki, mierzy ponad 180 cm. Na imprezie stawiła się w sandałkach na wysokich obcasach, a sznureczki, które miały utrzymać buty na stopach sięgały aż do ud.

Efektowne? Bardzo! Niestety, piękne obuwie okazało się niezbyt wygodne. Na czerwonym dywanie nikt nie oczekuje zobaczyć praktycznych butów, ale masa rzemyków była tak trudna w utrzymaniu na właściwym miejscu, że Kendall ledwo dała radę pozować fotografom. Co chwilę musiała się schylać, aby poprawić to lub tamto. Co ciekawe, już samo założenie sandałków także było wyzwaniem – Kendall miała do pomocy dwie osoby. Na czerwonym dywanie musiała radzić sobie sama.

Dziewczyna uwielbia sznurowane obuwie – jakiś czas temu pokazała się w kozakach wykonanych z rzemyków, ale tamten dodatek chyba był łatwiejszy w użytkowaniu.
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Jak się Wam podobają buty Kendall Jenner?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz