Jak się Wam podoba figura Edyty Herbuś?



Jeśli ktoś kiedykolwiek miał wątpliwości, co do idealnej sylwetki tancerki, z pewnością zostały one rozwiane! Edyta Herbuś to od jakiegoś czasu nie tylko genialna tancerka. Gwiazda dostaje coraz więcej propozycji, by móc sprawdzić się jako aktorka. Gdy pod koniec maja 2015 roku zagrała główną rolę w spektaklu Diwa, fani byli zachwyceni jej grą aktorską, a sam występ aktorki spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami.

Niedawno Edytę Herbuś widzieliśmy w serialu Bodo, aktualnie podziwiamy jej talent aktorski również w Klanie. Okazało się, że już pod koniec września zobaczymy ją w kolejnym serialu TVP. Odcinki Barw szczęścia z udziałem Edyty Herbuś zostaną wyemitowane już pod koniec września. To dobry czas dla gwiazdy. Choć przygodę z show-biznesem zaczęła jako tancerka, dziś doceniana jest również za swoją grę aktorską. Aktualnie gwiazda przebywa na wakacjach w Toskanii, a zdjęcia z upalnego wypoczynku możemy podziwiać na Instagramie.

Jedno z nich z pewnością przykuwa uwagę. Edyta Herbuś pozuje na nim w bikini i prezentuje się świetnie! Umięśniony brzuch i opalone ciało – widać, że Edyta bardzo dba o formę. Zobaczcie jak wyglądały jej wakacje w gorącej Toskanii!
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Jak się Wam podoba figura Edyty Herbuś?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz