Jak się ma związek Joe Jonasa i Sophie Turner?Zaręczyny Joe Jonasa i Sophie Turner były dla fanów pary sporym zaskoczeniem. Muzyk i gwiazda Gry o Tron spotykają się dopiero ponad rok i nie afiszują się ze swoimi uczuciami na czerwonych dywanach czy Instagramie.

Wciąż nie wiadomo też, kiedy odbędzie się ślub Sophie i Joe i możemy się raczej spodziewać, że zostanie utrzymany w wielkiej tajemnicy. Nie mamy jednak wątpliwości co do tego, że parę łączy wielkie uczucie- zakochani zdecydowali się niedawno na modne matching tattoos! Joe opublikował zdjęcie swojego nowego tatuażu, który przedstawia nagą kobietę, do złudzenia przypominającą Sansę Stark, w którą jego narzeczona wciela się w Grze o tron. Okazuje się, że na udzie Sophii znajduje się podobny tatuaż – z tą samą kobietą, ale w innej pozycji! Prawdopoodbnie tym sposobem narzeczeni jeszcze bardziej chcieli udowodnić swoją miłość.

Nie dziwimy się Sophii. Gdybyśmy miały możliwość zrobienia sobie pasującego tatuażu z Joe, na pewno nie wahałybyśmy się ani chwili icon smile Jak się ma związek Joe Jonasa i Sophie Turner?
Źródło info i foto: joy.pl
lg share en Jak się ma związek Joe Jonasa i Sophie Turner?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz